Yazıcı Resetleme

Yazıcı Resetleme ;

Yazıcı Reset

Yazıcı Resetleme yazıcılar da bulunan toner çipleri ve ya drum ünitesi üzerinde ki chipler genel olarak sayaç işlevi görürler.Tonerlerin üzerindeki çipler genelde toner bitti uyarısı verirler. Bu çipler tonerlerin için de bulunan tozu görmezler yalnızca içinde yüklü olan belli bir kontör sayısı vardır. Örneğin 1000 (BİN) sayfalık bir kontör varsa yazıcı dan geçen her bir sayfa çıktısın dan 1 kontör düşer. Böylelikle üst limite ulaştığın da toner az toner değiştir gibi uyarı verir. Bu uyarı dan belirli bir süre sonra yazıcı artık çıktı vermeyi keser. Drum Üzerin de bulunan chip ise Drum ömrünü gösterir . bu da size belli bir sayfa yazdırma dan sonra görüntü birimini değiştir gibi bir uyarı verir böylelikle drum üniteniz aşınmasa bile değiştirmenizi söyleyecektir.

sipariş verme

Peki  , bu çipler den nasıl? kurtulabilirsiniz . Tabiki yazıcı resetleme yazılımı burada devreye giriyor yazıcınıza yükleyeceğimiz yazılım sayesin de bu çipler iptal oluyor ve yazıcınız çipsiz olarak çalışıyor.Yazılımın yazıcınıza her hangi bir zararı olmaz.Orjinal yazılımlar revizyon olarak hazırlanmıştır. Yazıcınızın çipsiz çalışmasının size olan avantajı şu tonerlerinizin içinde ki tozu sonuna kadar kullanabilirsiniz ve daha fazla çıktı alabilirsiniz.Drum üniteniz tamemen eskiyene kadar kullanabilirsiniz. Toner dolumu yaptırarak kullanabilirsiniz ve çip parası vermenize gerek kalmaz.Bu da maliyeti yüksek oran da düşürür. Orijinal tonerlere yüklü miktar para harcamınıza gerek kalmaz

Yazıcı Reset

HER MARKA MODEL İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ. YAZICI MODELİNİZİ BELİRTEREK İSTEDİĞİNİZ ÜRÜN YAZILIMINI 5DK İÇERİSİN DE TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN UZAK BAĞLANTI PROGRAMI İLE YÜKLÜYORUZ

Garantili Yazıcı Resetleme Merkezi

Yazıcı reset Hp  modellerin yeni yazıcıların da bulunan çiplerin iptal edilmesiyle çipsiz olarak çalışmasını sağlıyoruz. Yazıcı resetleme programı ile resetlediğimiz yazıcı artık çipsiz olarak çalışmaya devam edecektir. Yazıcı resetleme epson ped dolu hatasını ortadan kaldırmaya yarayan bir programdır. Bu program sayesin de yazıcınız tekrar aktif olarak çalışır duruma gelir. Hp yazıcı reset atma işlemi gayet basittir ve yazıcınıza bir zarar verme söz konusu değildir.

Yazıcı resetleme nasıl ? yapılır ; Daha önce böyle bir işlem yapmadıysanız eğer uzak masaüstü programı Anydesk yardımı ile yazılımı biz yüklüyoruz.

NOT : YAZILIM YÜKLEMESİNİ İSTEDİĞİNİZ ZAMAN GERÇEKLEŞTİREBİLİRİZ  7/24 ONLİNE MAĞAZA İŞİNİZ YARIM KALMASIN

YAZICI RESETLEME İŞLEMİ YAZICINIZ DA HER HANGİ BİR ARIZA OLUŞTURMAZ . BU İŞLEM SADECE YAZICINIZIN ÇİPSİZ OLARAK ÇALIŞMASINI SAĞLAR. BÖYLELİKLE TONER BOŞ TONER DEĞİŞTİR GİBİ UYARILAR ALMAZ VE TONERİNİZİ DAHA AZ MALİYETLE SADECE DOLUM ÜCRETİ ÖDEYEREK DOLDURTABİLİR VE YA DOLDURABİLİRSİNİZ.