Puglite.com | Fixprinterware

Çalışma Saatleri | Hafta İçi | 10:00 : 18:00 

Samsung | Pantum | Xerox | Hp | Epson | Canon

Yazici Reset

Yazıcı Reset

 Yazıcı Resetleme alanın da yazicireset.com İstanbul ‘ dan Tüm Türkiyeye hizmet veren bir kuruluştur. Yazıcı resetleme yazıcılar da bulunan toner çip lerini ortadan kaldırarak tonerinizi doluma elverişli bir hale getirir.Üstelik gereksiz çip parası ödemenize ve toner boş toneri değiştir toner az gibi uyarıları ortadan kaldırır.Dahası bazı model cihazlar da Drum ünitesi üzerinde ki çipi de ortadan kaldırmaktadır. Görüntü birimini değiştir vb. uyarılar alan yazıcılar da drum ünitesi daha eskimeden size değiştir uyarısı vermiş oluyor biz bu sorunu da ortadan kaldırıyoruz. yazicireset.com olarak Yazıcınıza Türkiyenin neresin de hangi bölgesin de olursanız olun uzak bağlantı programı ile bağlanarak kolayca anında resetleme   becerisine sahip bulunmaktayız.Sürekli online müşteri temsilcilerimiz ve irtibat numaramızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz. Yazıcı Reset Konusun da Bilgi ve Aklınız da oluşan soruları bizimle paylaşabilirsiniz. 

Yazıcı Reset yazıcılar da bulunan toner çipleri ve ya drum ünitesi üzerinde ki chipler genel olarak sayaç işlevi görürler.Tonerlerin üzerindeki çipler genelde toner bitti uyarısı verirler. Bu çipler tonerlerin için de bulunan tozu görmezler yalnızca içinde yüklü olan belli bir kontör sayısı vardır. Örneğin 1000 (BİN) sayfalık bir kontör varsa yazıcı dan geçen her bir sayfa çıktısın dan 1 kontör düşer. Böylelikle üst limite ulaştığın da toner az toner değiştir gibi uyarı verir. Bu uyarı dan belirli bir süre sonra yazıcı artık çıktı vermeyi keser. Drum Üzerin de bulunan chip ise Drum ömrünü gösterir . bu da size belli bir sayfa yazdırma dan sonra görüntü birimini değiştir gibi bir uyarı verir böylelikle drum üniteniz aşınmasa bile değiştirmenizi söyleyecektir.

sipariş verme

Peki  , bu çipler den nasıl? kurtulabilirsiniz . Tabiki yazıcı resetleme yazılımı burada devreye giriyor yazıcınıza yükleyeceğimiz yazılım sayesin de bu çipler iptal oluyor ve yazıcınız çipsiz olarak çalışıyor.Yazılımın yazıcınıza her hangi bir zararı olmaz.Orjinal yazılımlar revizyon olarak hazırlanmıştır. Yazıcınızın çipsiz çalışmasının size olan avantajı şu tonerlerinizin içinde ki tozu sonuna kadar kullanabilirsiniz ve daha fazla çıktı alabilirsiniz.Drum üniteniz tamemen eskiyene kadar kullanabilirsiniz. Toner dolumu yaptırarak kullanabilirsiniz ve çip parası vermenize gerek kalmaz.Bu da maliyeti yüksek oran da düşürür. Orijinal tonerlere yüklü miktar para harcamınıza gerek kalmaz

Yazıcı Resetleme Nedir ?

Yazıcı resetleme yazıcıların çalışma sisteminde yüklü olan orjinal yazılımın düzenlenip , kullanıcıları kısıtlayan faktörlerin ortadan kaldırılması ve yazıcıya tekrar yüklenmesidir.

Resetleme Ne İşe Yarar ?

-Yazıcı resetleme işlemi ile üreticilerin kullanıcıları belli bir baskı sayısına kısıtlamak için üzerlerine entegre ettiği çip sistemini ortadan kaldırır.

– Yazıcınız artık çipsiz olarak çalışacaktır. Toner üzerinde bulunan çipin üzerini bantlayarak veya çipi sökerek tonerinizi kullanabileceksiniz.

– Orjinal tonerlerinizi Dolum Yaptırabilir veya doldura bilirsiniz.

– Tonerin için de bulunan tozu sonuna kadar kullanabileceksiniz.

– Bazı yazıcılar da drum ünitesi ayrı olarak bulunur ve bu ünitelerde de çip bulunmaktadır. Bu işlem drum çipini de devre dışı bırakır.

Resetleme işlemi Yazıcıya Zarar Verir mi ?

– Yazıcıya internetten ücretsiz olarak verilen bazı yazılımları denemeniz elbette yazıcınız da dönülmez sonuçlara yol açabilir.

-Yazılımlar her yazıcı için özel seri no ve crum numarası kodu ile oluşturulmalıdır.

– Profesyonel olmadığınız konular da bizimle iletişime ; +905300185188 geçerek destek alabilirsiniz.

– Yazıcınız resetleme işleminden sonra garanti dışı kalır fakat üzülmeyin. Herhangi bir garanti gereğin de yazıcınızın orjinal yazılımı geri yüklenerek garantiye gönderebilirsiniz.

Yazıcı Resetleme İşlemi Nasıl Yapılır ?

– Bizimle iletişime geçtiğiniz zaman uzaman personelimiz yazıcınızın bağlı olduğu bilgisayara uzak masaüstü bağlantı programı anydesk ve ya teamviewer gibi yardımcı program ile bağlanarak gerekli işlemi 5 dakika gibi bir kısa sürede yapabilmektedir.

– İşlem yapıldıktan sonra test çıktı ve toner doluluk oranını sizinle paylaşır.

HER MARKA MODEL İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ. YAZICI MODELİNİZİ BELİRTEREK İSTEDİĞİNİZ ÜRÜN YAZILIMINI 5DK İÇERİSİN DE TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN UZAK BAĞLANTI PROGRAMI İLE YÜKLÜYORUZ

Garantili Yazıcı Resetleme Merkezi

Yazıcı reset Hp  modellerin yeni yazıcıların da bulunan çiplerin iptal edilmesiyle çipsiz olarak çalışmasını sağlıyoruz. Yazıcı resetleme programı ile resetlediğimiz yazıcı artık çipsiz olarak çalışmaya devam edecektir. Yazıcı resetleme epson ped dolu hatasını ortadan kaldırmaya yarayan bir programdır. Bu program sayesin de yazıcınız tekrar aktif olarak çalışır duruma gelir. Hp yazıcı reset atma işlemi gayet basittir ve yazıcınıza bir zarar verme söz konusu değildir.

Yazıcı resetleme nasıl ? yapılır ; Daha önce böyle bir işlem yapmadıysanız eğer uzak masaüstü programı Anydesk yardımı ile yazılımı biz yüklüyoruz.

X