Puglite.com | Fixprinterware

Çalışma Saatleri | Hafta İçi | 10:00 : 18:00 

Samsung | Pantum | Xerox | Hp | Epson | Canon

HP 107A / 107W Yazıcı Reset Çip Reset

HP 107A / 107W Yazıcı Reset

HP 107A / 107W Yazıcı Reset işlemi ile yazıcınızının kullandığı 106a tonerinizi çipsiz olarak kullanabilirsiniz. İsterseniz orjinal tonerinizi dolum yapabilir veya doldurup kullanabilirsiniz. Muadil çipsiz tonerleriniz de yazıcınız da tak çalıştır olarak çalıştırılır.

Sizde bizimle iletişime geçerek yazıcınızın çipsiz olarak çalışmasını sağlayabilirsiniz.

İletişim : +90 530 018 51 88

Fiyat : 60TL

HP Laser 107a, 107w yazıcı için ürün yazılımı nedir ve neden gereklidir?

Firmware, cihazın yazılımıdır.

Çoğu modern yazıcı, tüketicinin orijinal kartuşları satın almasını ve mevcut kartuşları yeniden doldurmamasını sağlamak için tasarlanmış özel bir koruma sistemine sahiptir. Bu şekilde üretici, kartuş yakıt ikmalcilerine karşı savaşır ve kartuşlarının satışlarını artırmaya çalışır.

Ürün yazılımının “düzeltilmiş” bir sürümüne sahip yazıcının ürün yazılımı, kartuşları yeniden doldurabilmeniz için korumayı atlamanıza izin verir.

HP Laser MFP 107a, 107w  yazıcıyı resetlemek ?

Tek seferlik yazıcı ürün yazılımı, kartuşların yeniden doldurulmasına izin vererek, ortalama maliyette yeni kartuş fiyatının% 30’u kadar toner sağlar.

 

HP Laser MFP 107a, 107w  ürün yazılımı nasıl yapılır ?

  1. Arşivi üretici yazılımı ile indirdikten sonra, dosyaları arşivden çıkardığınızdan emin olun.
  2. Yazıcıyı iki metreden uzun olmayan bir USB kablosu kullanarak bilgisayara bağlayın.
  3. Yazıcıyı İndirme modunda başlatmanız gerekir, bu şu şekilde yapılır:
    Yazıcıyı kapatın ve zorunlu modda başlatın, bunun için  kapalı yazıcıda ihtiyacınız var  (hızlı yapın) , Durdur’a basın, bırakmadan yazıcıyı açın, ardından gücü ve Durdur düğmelerini bırakın, düğmesine basın Tekrar dur. Yazıcı Waite image yazacaktır  .
  4. Download_1.bat dosyasını çalıştırın
  5. Ürün yazılımı ve yazıcının yeniden başlatılmasını bekleyin (yaklaşık 5 dakika)
  6. Kartuş çipini çıkarın veya bantla kapatın. Başarılı bir şekilde yanıp sönmenin bir sonucu olarak, yazıcının kartuş çipi olmadan çalışması gerekir. Bellenim bitti.

RESETLEME İŞLEMİ D&M TONER OLARAK ANINDA UZAK BAĞLANTI YARDIMI İLE YAPILMAKTADIR. BEKLEMEK YOK İLETİŞİM NUMARAMIZ DAN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEREK YAZICI RESETLEME İŞLEMİNİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.

hp 107a yazıcı resetleme , hp 107w yazıcı reset , hp 107a çip reset programı , hp 107w reset , hp 107a toner reset , HP 107A / 107W Yazıcı Reset

NOT : YAZILIM YÜKLEMESİNİ İSTEDİĞİNİZ ZAMAN GERÇEKLEŞTİREBİLİRİZ  7/24 ONLİNE MAĞAZA İŞİNİZ YARIM KALMASIN

X