İstanbul Garantili Yazıcı Tamiri

 Teknik olarak İstanbul Anadolu Yakasın da yazıcı tamiri servisi vermekteyiz. Her model ve marka yazıcı,faks,fotokopi için tamir, bakım, yedek parça servis hizmetini sağlıyoruz. Getirdiğiniz cihazlar için arıza tespit ücreti alınmamaktadır. Üstelik  aldığınız bütün teknik servis hizmetleri faturalı ve garantili olmaktadır.

İstanbul Anadolu Yakası yazıcı servisi merkezimiz de bütün servis işlemlerinde orjinal parçalar kullanılmakta olup servis işlemlerinin ardından oluşabilecek sorunlar için her zaman müşterilerimizin yanındayız.

Yerinde Teknik Servis Hizmeti

 Servis Olarak İstanbul Anadolu Yakasının tüm ilçelerine Yerinde Teknik Servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Yapamanız Gereken Firmamız ile irtibata geçerek Cihazınızın Model Numarası ve Tam olarak Arızasını belirtelerek Teknik Personelimizden destek alabilirsiniz. Konusunda Uzman Ekip arkadaşlarımız firmanızı ziyaret ederek arızalı cihazının ön bilgisini size vererek arıza tespiti yapılır onay alınan cihazın tamir ve bakım işlemleri gerçekleşir ve tüm testleri yapılarak cihaz çalışır duruma getirilir.

 

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Powered by
%d blogcu bunu beğendi: